Ana veri yönetimini kolaylaştıran ve izlenebilirliğini artıran VMDM uygulaması ile ana veri yönetimine yeni bir soluk katıyoruz. Verilerinizi çok yönlü ve bütünsel bir bakış açısı ile yönetebilmenizi sağlayan çözüm, doğru hedeflere daha az efor ile ulaşmanıza imkan tanıyor.

Master data yönetimi bilindiği gibi her işletmenin en önemli girdi kaynağını oluşturmaktadır. Bu sebeple ana veri yönetimi işletmelerin en önemli yönetim kalemlerinden birisidir. Ana verilerin oluşturulmasında ve değiştirilmesinde doğru işlemlerin yapıldığından emin olmak ve bunları takip edebilmek en zorlayıcı konulardan biri olabiliyor. VMDM, bu sürecin yönetimini kolaylaştırmak üzere geliştirmiş olduğumuz bir üründür. VMDM, Ana verilerin oluşumunu ve değiştirilmesi bir onay mekanizmasına bağlarken, bilgileri belirlenen kişilere iletmektedir. İlgili kişilerin onayları olmadan ana veriler kullanılabilir bir şekilde sistemde görünmemektedir.

VMDM, Fiori tabanlı geliştirilmiş bir üründür. Bu özelliği ile mobile cihazlardan ve ipad üzerinden sistem erişimi sağlanabilmektedir. VMDM ile kullanıcı dostu ara yüzü ile çok daha rahat ana veri yönetimine kavuşmuş olursunuz.