Tedarikçi ilişkileri yönetimi daha hızlı, etkin ve online bir şekilde yönetilmek üzere Felece tarafından HTML5 – Fiori tabanlı geliştirilmiş bir platformdur. VEPO ile tedarikçilerinize, firmanız ile ilgili süreçlerinize online bir şekilde ve web ortamında ulaşabilme imkanını sunarken bilgilerin mail ortamında ya da telefon ile iletilmesinden kaynaklanacak olumsuzluklardan etkilenmezsiniz. VEPO, SAP ile online çalışan bir platformdur. Satınalma siparişi yönetimi, teklif yönetimi, fatura yönetimi, ASN yönetimi, fiyat yönetimi, stok yönetimi, cari bilgiler yönetimi, duyuru ve anons yönetimi gibi süreçlerin tüm detayları tedarikçileriniz tarafından, kendileri ile ilgili olan bilgilere, erişilebilir hale gelmektedir.

VEPO, satın alma süreçlerinizde tedarikçilerinizle iş akışlarınızı daha hızlı ve online yönetebilmenize fırsat verir. Her an her yerden yönetilebilen siparişlerle ‘tam zamanında teslimat’ sözünün güvence altına alınmasını sağlarken, sipariş karşılama oranı ve hızının artırılması mümkün kılar.

VEPO ile tedarikçileriniz bilgilere mobile cihazlar üzerinden de erişebilmektedir. Bu sayede ofis bağımsız sizinle iletişim halinde kalabilme ve güncel bilgiye ulaşabilme kabiliyetine sahip olurken süreçlerinizde tedarikçilerle olan iletişim sorunlarını ve zaman kayıplarını minimum seviyeye indirmiş ve bu alandaki iş yükünüzü hafifletmiş olursunuz.