“İlaç sektörünün sağlıklı ve başarılı büyümesi için ‘teknoloji’ reçete ediyoruz.”

Varucon Teknoloji İlaç Sektörü Kıdemli Danışmanı Pınar Hacıhasanoğlu

Kalite kontrolünün son derece önemli olduğu ilaç sektöründe sağlık, denetim ve validasyon özellikle öne çıkan proseslerdir. SAP ile üretimden hammaddeye, reçete yönetiminden onay prosedürlerine kadar tüm süreçleri tam kontrollü bir şekilde yönetebilir verimlilik, maliyet, planlama ve takip süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.

İlaç sektöründe, üretim ve dağıtımın her aşamasının izlenebilmesi büyük önem taşıyor. Bununla birlikte ilaç şirketlerinin çetin rekabet ortamında varlıklarını sürdürebilmeleri için ziyaret ve satış süreçlerini de etkin biçimde yönetebilmesi gerekiyor. Varucon Teknoloji’nin bugüne dek ilaç sektöründe başarı hikayesine dönüşmüş çok sayıda projede imzası bulunan danışman kadrosunun bilgi birikimine dayanarak sunduğu çözümler, sektöre asgari emek ve maliyetle tam entegre izlenebilirlik sağlıyor.

“Kalite yönetimini odağına alan, üretim ve yönetim süreçlerinin tüm aşamalarının izlenebilmesi büyük önem taşıyan ilaç sektöründe Varucon Teknoloji ile kontrolu ele geçirin!“

Varucon Teknoloji ilaç şirketleri için ne sağlar?

İhtiyaç duyduğunuz bir rapora ulaşma hızınızı günlerden, saatlerden saniyelere indirir ve hızlı karar almanız gereken durumlarda güvenilir, temiz bilgiden güç almanızı sağlar.
Ürün, müşteri ve tedarikçilere ilişkin tüm iş akışlarını aynı sistem üzerinde entegre ederek iş süreçlerini kısaltıp kolaylaştırır. Verimliliğinizi artırır.
Sahada görev yapan mümessillerin akıllı mobil cihazları üzerinden sistemle anlık bilgi alışverişine olanak tanır.

Ürünlerin ve hammaddelerin raf ömürleri izlenebildiği gibi, üretimin tüm aşamalarına ilişkin bilgileri geriye dönük raporlanabilecek ve anlık olarak denetlenebilecek şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Validasyon süreçlerini çok daha hızlı, esnek, kolay ve hatasız şekilde yönetebilirsiniz.
Ürün, ürün grubu, satış bölgesi gibi alanlarda belirlenen zaman aralığı bazında satış rakamları kolaylıkla takip edebilirsiniz.
Depo, üretim sistemleri, kalite ve laboratuar sistemlerini entegre bir altyapıya taşıyabilirsiniz.