“Küresel pazardaki konumunuzu teknolojiniz belirler.”

Varucon Teknoloji Otomotiv Sektörü Kıdemli Danışmanı Bora Hisarlıoğlu

Varucon Teknoloji, otomotiv sektörüne, üretimden siparişe her türlü veri ve bilgi akışının elektronik ortamda hızlı, verimli, hatasız ve denetlenebilir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan çözümler sunuyor. Ana sanayiden dövme sanayisine, yedek parçadan el aletlerine sektörün farklı taraflarında referans kabul edilen pek çok projeye yön vermiş deneyimli danışman kadrosu ile Varucon, sektördeki deneyimini müşterileri ile paylaşıyor.

Varucon, ana sanayi, yan sanayi, tedarikçi gibi tüm paydaşlara iş akışını aynı sistem üzerinde entegre ederek tedarik zinciri, iş gücü ve kapasite verimliliği sağlayan projeleriyle adından söz ettiriyor. Her işletmenin kendi içindeki operasyonlarını analiz ederek, mevcut durum ve kaynaklarına en uygun üretim modelini öneren Varucon Teknoloji, müşterilerini daha verimli ve karlı kılıyor.

“Planlama ve üretim süreçlerinin diğer birimlerle entegrasyonunun kritik önem taşıdığı ve sipariş karşılama hızının saniyelerle ölçüldüğü otomotiv sektöründe Varucon Teknoloji ile kontrolu ele geçirin!”

Varucon Teknoloji otomotiv ve yan sanayi şirketleri için ne sağlar?

İhtiyaç duyduğunuz bir rapora ulaşma hızınızı günlerden, saatlerden saniyelere indirir ve hızlı karar almanız gereken durumlarda güvenilir, temiz bilgiden güç almanızı sağlar.
Ana sanayi, yan sanayi, tedarikçi gibi tüm paydaşlarla iş akışını aynı sistem üzerinde entegre ederek tedarik zinciri, iş gücü ve kapasite verimliliği sağlar.
Üretimdeki kalıp ve makinaların bakım ve yıpranma sürelerinin takibini otomatize eder. Amortisman maliyetlerini azaltır, yenilenmesi gerekli makineleri de arızalanmadan önce tespit edip uyararak olası ekonomik kayıpları önler.

Her işletmenin kendi içindeki operasyonlarını analiz ederek, mevcut durum ve kaynaklarına en uygun üretim modelini önerir. Stok fazlası riskini ortadan kaldırır.
O an stoğunuzda hangi ürün, yarı ürün ve hammaddenin, hangi miktarda bulunduğunu anlık olarak izleyebilirsiniz.
Ürün bazında maliyet analizi yapabilir, gerçek, fiili ve resmi maliyetlerinizi ayrı ayrı tespit edebilir, aynı bünyedeki şirketleriniz arasında konsolide finans raporları alabilirsiniz. Aynı zamanda uluslararası finansal raporlama sistemine göre kendinizi değerlendirebilir, dünyanın bir ucundaki rakibinizle küresel standartlara göre kıyaslama yapabilirsiniz.
İthalat – ihracat işlemlerinde risk takibi yapabilirsiniz.
Siparişlere dayalı esnek üretim planlaması yapabilirsiniz. Sipariş teslim tarihinde oluşan aksamalar son bulur. Sipariş karşılama oranı artar.
Tüm sisteme akıllı mobil cihazınızdan erişebilir, işlerinizi ve şirketinizi mobil ortamdan yönetebilir, zaman ve mekan sınırı olmaksızın mobilin tüm avantajlarını yaşayabilirsiniz.