“Teknolojiye yatırım yapmanızın bedeli, yapma-ma-nızdan çok daha azdır.”

Varucon Teknoloji Perakende Sektörü Kıdemli Danışmanı Ümit Yılmaz

Trendlerin hızlıca değiştiği, rekabet koşullarının günden güne farklılaştığı perakende sektörü sadece dinamik şirketlerin uzun vadede başarılı olabildiği bir piyasadır. Varucon olarak tecrübeli danışman kadromuzun gücünü arkamıza alarak firmanızın daha hızlı kararlar alarak çok daha hızlı hareket etmesini sağlıyor, Pazar payınızı büyüterek markanızı güçlendiriyoruz. Veri ve analiz araçlarını en etkili şekilde kullanarak piyasa koşullarına ve müşteri isteklerine daha hızlı cevap verebileceğiniz bir dünya sunuyoruz.

Perakende ve mağazacılık sektörünün market markalı ürün üretiminden satın almaya, ambalajdan kampanya yönetimine uzanan tüm iş süreçlerine teknoloji dopingi yapan Varucon Teknoloji, sektörün örnek projelerine yön vermiş danışman kadrosuyla fark yaratıyor. Perakende sektörü için bugünün kritik başarı unsurları olan stok yönetimi, talep tahmin ve yönetimi, Omni-Channel (çok kanallı pazarlama), merkezi yönetim, Fast-Fashion (hızlı moda), ithalat-ihracat risk takibi gibi başlıklarda müşterilerinin hata payını en aza indirgemesini ve yenilikçi, rekabetçi açılımlar yapmasını sağlıyor.

“Müşterisine daha iyi hizmet sunma konusunda her daim yenilikçilerin kazandığı perakende sektöründe Varucon Teknoloji ile kontrolu ele geçirin!”

Varucon Teknoloji perakende şirketleri için ne sağlar?

İhtiyaç duyduğunuz bir rapora ulaşma hızınızı günlerden, saatlerden saniyelere indirir ve hızlı karar almanız gereken durumlarda güvenilir, temiz bilgiden güç almanızı sağlar.
Ürün, müşteri ve tedarikçilere ilişkin tüm iş akışlarını aynı sistem üzerinde entegre ederek iş süreçlerini kısaltıp kolaylaştırır. Verimliliğinizi artırır.
Müşterilerinizin alışveriş eğilimlerini öğrenebilir, farklı ortamlardaki alışveriş alışkanlarını analiz edebilir, çok kanallı perakendecilik yapabilirsiniz.
Satışlarınızı anlık olarak kategori, sezon, kampanya, renk gibi bileşenler bazında sorgulayabilir, talebe göre raf yönetimi ve çapraz satış yapabilirsiniz. Hatta talep tahmini için simülasyonlar oluşturabilirsiniz.
Stok seviyesinin “yok sattırmayacak kadar çok”, “zarar ettirmeyecek kadar az” olması için stok optimizasyonu sağlayabilir, otomotik sevkiyat sistemi kurabilirsiniz.
Tüm sisteme akıllı mobil cihazınızdan erişebilir, işlerinizi ve şirketinizi mobil ortamdan yönetebilir, zaman ve mekan sınırı olmaksızın mobilin tüm avantajlarını yaşayabilirsiniz.