“Modası hiç geçmeyecek bir ürününüz var mı? Bizim var. O da teknolojimiz.”

Varucon Teknoloji Tekstil Sektörü Kıdemli Danışmanı Erdem Arıcı

Varucon olarak Türkiye’de tekstil sektörünün geçirmiş olduğu aşamalara, süreçlere ve sektöre özel değişkenlere çok hakimiz. Bilgi birikimimizi sizin tüm süreçlerinizi rahatlıkla ve sorunsuz bir şekilde yönetebileceğiniz bir platform kurabilmeniz için sunuyoruz.

Varucon Teknoloji’nin tekstil sektörüne yönelik çözümleri, yükselen rekabet ortamının yarattığı hızlı değişimleri yönetilebilir kılıyor. Varucon, SAP çözümlerini sektörel deneyimleriyle harmonize ederek şirketlerin gelişmelerine olanak sağlayacak yapısal sistemin kurulumunu sağlıyor. Varucon’un kurguladığı çözüm desteğiyle şirketler hammadde tedariğinden bitmiş ürün teslimatına kadar olan en olası karmaşık tedarik zincirini kontrol edebiliyor. Çok lokasyonlu üretim, tedarik ve dağıtım stratejileri ve yüksek kalite kriterleri sağlanabiliyor. Lojistik süreçler finansal modüllerin tam entegrasyonu ile desteklenirken, finansal rapor ve sonuçlar daha sağlıklı bir şekilde alınabiliyor.

“Küresel pazarda egemenliği ele geçiren Çin’in karşısında rekabet gücü kazanmak isteyen tekstil sektöründe Varucon Teknoloji ile kontrolu ele geçirin!”

Varucon Teknoloji tekstil şirketleri için ne sağlar?

İhtiyaç duyduğunuz bir rapora ulaşma hızınızı günlerden, saatlerden saniyelere indirir ve hızlı karar almanız gereken durumlarda güvenilir, temiz bilgiden güç almanızı sağlar.
Ürün, müşteri ve tedarikçilere ilişkin tüm iş akışlarını aynı sistem üzerinde entegre ederek iş süreçlerini kısaltıp kolaylaştırır. Verimliliğinizi artırır.
O an stoğunuzda hangi ürün, yarı ürün ve hammaddenin, hangi miktarda bulunduğunu anlık olarak izleyebilirsiniz.

Mağaza satışlarını model, beden, renk ve mağaza bazında her an görebilirsiniz.
Hangi kampanyaya tüketicinin nasıl tepki verdiğini ölçümleyebilirsiniz.
Ürün bazında maliyet analizi yapabilir, gerçek maliyetlerinizi tespit edebilir ve karlılığınızı artırıcı kararlarınıza destek sağlayabilirsiniz.
İthalat – ihracat işlemlerinde risk takibi yapabilirsiniz.
Tüm sisteme akıllı mobil cihazınızdan erişebilir, işlerinizi ve şirketinizi mobil ortamdan yönetebilir, zaman ve mekan sınırı olmaksızın mobilin tüm avantajlarını yaşayabilirsiniz.