Akıllı Nesnelerin İnterneti stratejileri ve çözümleri ile insanları, işleri ve işletmeleri birleştiriyoruz. Nesnelerin İnterneti (IoT) uygulamalarımız, platformumuz ve teknolojimiz ile işletmenizi tamamen bağlantılı bir şekilde yönetmenizi sağlıyoruz. Yeni iş modelleri oluşturmanız için gerekli zemini hazırlıyor, gerçek zamanlı istihbarat olanaklarından yararlanmanızın yolunu açıyoruz. Yeni çağın bu teknolojisini her yönüyle kullanarak Endüstri 4.0’a geçiş yolunda kritik bir kavşağı dönmeniz için rehberlik ediyoruz. Veri temelli tesislerinizi daha etkin şekilde yönetmenize, verimliliğinizi artırmanıza destek oluyor, gelecekteki büyüme hedefleriniz için uygun bir çözüm sunuyoruz.

Felece Teknoloji Nesnelerin İnterneti (IoT) uygulamalarımız ile

  • Verimlilik oranlarınızı hiç olmadığı kadar yukarı çekin
  • Dijital dönüşüm haritanızdaki önemli bir boşluğu doldurun
  • Cihaz ve makinelerinizden elde edeceğiniz verilerle güçlü analizler yapın
  • Yenilikçi ürün ve servisler geliştirerek rekabette öne çıkın

Cool Room

Nesnelerin İnterneti teknolojisiyle geliştirdiğimiz Cool Room uygulamasıyla iç sıcaklığının belirli bir seviyede tutulması gereken dolap ya da soğuk hava deposu gibi alanların kontrolünü elinize almanızı sağlıyoruz. Farklı noktalara yerleştirilmiş içecek dolaplarınız, farklı lokasyonlardaki özel soğutma odalarınız ya da hareket halindeki soğutmalı araçlarınız için fan hızı, ısı değeri gibi değerleri uzaktan takip edip, ısıtma ya da soğutma ayarlarını uzaktan kolaylıkla yapabilmenizi sağlayarak sahadaki işgücünden tasarruf etmenize, bu cihaz ve alanları uygun maliyetlerle kontrol etmenize yardımcı oluyoruz. Bu cihaz ve alanlarda belirlenen değerlerin altına inilmesi ya da üstüne çıkılması durumunda mobil cihazınıza gönderilen anlık bildirimlerle soruna anında müdahale edebilmenizi sağlayıp, kayba uğrama riskinizi ortadan kaldırıyoruz.

Smart Security Smart Home

5G ile birlikte yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelecek olan akıllı evler için geliştirdiğimiz uygulamalarla geleceğin çözümlerine bugünden sahip olmanızı sağlıyoruz. Uzaktan bina ya da garaj kapısı açma, kahve makinesi çalıştırma gibi işlemleri gerçekleştirebilmenizi sağlayarak yaşam konforunuzu artırmanıza katkıda bulunuyoruz. Mobil cihazınız ile eviniz ya da tesisinizi uzaktan izlemenize, güvenlik ihlali durumlarında uyarılar alarak anında harekete geçmenize olanak tanıyarak güven içinde yaşamanıza ve çalışmanıza yardımcı oluyoruz.