SAP Customer Experience (Hybris) Commerce çözümüne ülkemizde sıkça kullanılan pek çok entegrasyonu dahil etmenizi sağlayan Hi2B & Hi2C (Turkish) Accelerators ile projelerinizde uyumluluk, iyileştirme ve tasarruf avantajları elde etmenize hızlandırıcı bir katkı sağlıyoruz.

Tecrübeli danışman ekibimizin desteğiyle sunduğumuz bu çözümle, projelerinizde zaman ve maliyet tasarrufu sağlamanıza, aynı zamanda süreçlerinizdeki iyileştirici etkisiyle kalite avantajı elde etmenize katkıda bulunuyoruz. Çözümün titiz bir çalışmayla test edilmiş hazır kodlar içermesi sayesinde devreye alma süresinde de avantaj elde etmenize, sıfırdan hazırlanmış projelerde karşılaşılabilecek sorunlar nedeniyle oluşabilecek zaman kaybını önlemenize, yine bu hazır yapı ile düşük proje maliyetiyle kullanıma başlamanıza yardımcı oluyoruz.

Dış sistemlerle entegrasyonunuz için hazır paketler sunduğumuz bu çözümle SMS ve e-posta gibi bilgilendirme odaklı uygulamaların dışında kullandığınız diğer SAP çözümleriyle de entegrasyon gerçekleştiriyoruz. Çözümün yapısı sayesinde işletmenize uygun paketler arasında seçim yapabilmenize olanak tanıyoruz.

Hem B2B hem de B2C platformlarınız için ideal bir çözüm olan Hi2B & Hi2C Accelerators ile e-ticaret siteleri arasında da sağlıklı bir entegrasyon sağlamınıza katkı sunuyoruz. Hi2B Accelerators ile bayilerinizle ilgili süreçleri daha iyi yönetmenizi, finansal olanlar dahil olmak üzere çeşitli hazır rapor paketlerinden faydalanmanızı sağlıyoruz.