Mağazalarınızdaki personelin satış süreçlerini yönetme becerisini Felece Teknoloji Online POS çözümü HiPOS ile kolaylaştırın.

HiPOS ürünümüzle perakende sektöründeki şirketlerin kasa programına yeni bir bakış getiriyoruz. Mağaza personelinizin ödeme alma, fiş ya da fatura kesme, ürün hatalarını bildirme gibi işlemleri kolaylıkla yerine getirebildiği HiPOS ile mağazalarınız arasındaki ürün transferi ve stok bilgisi yönetimini de hızlandırıyoruz. SAP’nin Commerce ürünü üzerinde çalışan online POS çözümü HiPOS ile aynı zamanda kapora alımı, ürün değişimi gibi işlemleri de rahatlıkla tamamlamanıza yardımcı oluyoruz.

Perakende sektörünün mağaza özelinde satış ve pazarlama aktivitelerine destek olan HiPOS ile düzenlediğiniz kampanyaların yönetimini de sağlıyoruz. Yetkili personelinizin erişim sağlayabildiği HiPOS sayesinde personelinizin yeni müşteri oluşturmasına, daha önceden kayıtlı müşterinizin alışveriş alışkanlıklarını kolay anlaşılır bir şekilde görüntüleyebilmesine, müşterinizin eş ya da çocuklarıyla ilgili ek bilgi vermesi durumunda güncelleme yapabilmesine olanak tanıyoruz. Bu sayede personelinizi müşterinize en uygun ürün önerileri sunması için gerekli ortama kavuşturuyoruz.

Kolay kullanımlı bir ara yüzle gelen online POS çözümü HiPOS ile portföyünüzdeki ürünler hakkında detaylı arama yapma olanağı sunuyoruz. Bununla birlikte HiPOS, diğer SAP uygulamalarınız ve ilgili diğer sistemlerle güçlü bir entegrasyonla geliyor. Böylece, ek bir çaba sarf etmeden stok bilgilerinizi güncelleme, ciro bilgileri, personelinizle ilgili prim hesaplamalarını kolayca gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyoruz.