Tedarikçilerinizle olan ilişkilerinizi daha hızlı, etkin ve online bir şekilde yönetmek üzere geliştirdiğimiz HTML5 – SAP Fiori tabanlı gelişmiş bir platform olan Tedarikçi Portali (VEPO) ile tedarikçilerinize, kurumunuz ile ilgili süreçlerinize web ortamında ulaşabilme olanağı sunuyoruz. Kritik bilgiler de içerebilen bu alanda güvenilir bir ortam sunan VEPO sayesinde bilgilerinizin e-posta ya da telefon ile iletilmesinden kaynaklanan olumsuzluklardan etkilenmemesini sağlıyoruz.

SAP ile online olarak entegre olan VEPO çözümümüzle satın alma sipariş, teklif, fatura, ASN, fiyat, stok, cari bilgiler yönetimini kolayca gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. Bununla birlikte, yapmış olduğunuz çeşitli duyuru ve anons gibi işlemlere ait tüm detayların tedarikçilerinize ulaştırılmasına, tedarikçilerinize kendilerine özel bilgilendirme erişimi sağlanmasına olanak tanıyoruz.

Satın alma süreçlerinizde tedarikçilerinizle iş akışlarınızı daha hızlı ve online yönetebilmenize fırsat veren VEPO ile her an ve her yerden yönetilebilen siparişlerle ‘tam zamanında teslimat’ sözünün güvence altına alınmasını sağlıyor, sipariş karşılama oranı ve hızının artırılmasını da mümkün kılıyoruz.

Tedarikçilerinize mobil cihazlar üzerinden de bilgilere erişim olanağı sunan VEPO ile tedarikçilerinizin, ofis bağımsız bir şekilde gerekli bilgilere ulaşabilmesine ve sizinle kolayca iletişim kurabilmelerine yardımcı oluyoruz. Ofis ve mekan bağımsız olarak sisteme erişebilme yeteneği sayesinde, tedarikçilerinizle yaşanabilecek iletişim sorunlarından kaynaklanan zaman kayıplarını da minimuma indirmenizi ve bu alandaki iş yükünüzü hafifletmenizi sağlıyoruz.