Enerji sektörü oyuncularının zorlu rekabet koşullarında iş hedeflerine ulaşmak için sürdürdükleri çetin yolculuklarda güvenilir bir iş ortağı olarak yer alan Felece Teknoloji, neredeyse sektörün yaş ortalamasıyla eş değer deneyim yaşına sahip kadrosuyla öne çıkıyor.

Felece Teknoloji, enerji sektörünün dinamiklerine özel olarak kurguladığı çözümleriyle önemli bir açığı kapatıyor. Sektörün yüksek verimlilikle çalışmasını, hassas maliyet dengelerini etkili biçimde yönetebilmesini ve iş süreçlerini mevzuatlara uyumlu şekilde yürütebilmesini güvence altına alıyor.

“Felece Teknoloji danışmanlarının enerji sektöründeki pek çok şirkette yön verdiği çok sayıda projeden edindiği bilgi birikimine dayanarak sunduğu çözümler, sektöre asgari emek ve maliyetle tam entegre izlenebilirlik ve yüksek verimlilik sağlıyor.”

Felece Teknoloji enerji şirketleri için ne sağlar?

  • İhtiyaç duyduğunuz bir rapora ulaşma hızınızı günlerden, saatlerden saniyelere indirir ve hızlı karar almanız gereken durumlarda güvenilir, temiz bilgiden güç almanızı sağlar.
  • Enerji dağıtım sektöründe kullanılan tahakkuk, faturalama, tahsilat, alacak, sayaç okuma, müşteri etkinlikleri ve abone değişiklikleri gibi verileri anlık olarak izleyebilir, denetleyebilir, raporlayabilirsiniz.
  • Müşteri ve tedarikçilere ilişkin tüm iş akışlarını aynı sistem üzerinde entegre ederek iş süreçlerini kısaltıp kolaylaştırır. Verimliliğinizi artırır.
  • Tüm sisteme akıllı mobil cihazınızdan erişebilir, işlerinizi ve şirketinizi mobil ortamdan yönetebilir, zaman ve mekan sınırı olmaksızın mobilin tüm avantajlarını yaşayabilirsiniz.