“İlaç sektörünün sağlıklı ve başarılı büyümesi için ‘teknoloji’ reçete ediyoruz.”

Felece Teknoloji İlaç Sektörü Danışmanlık Lideri Pınar Hacıhasanoğlu

Kalite kontrol aşamalarının son derece önemli olduğu ilaç sektöründe sağlık, denetim ve validasyon özellikle öne çıkan prosesler olarak sıralanıyor. SAP teknolojilerini sektörünüze uyarlayarak üretimden hammadde tedariği ve kullanımına, reçete yönetiminden onay prosedürlerine kadar tüm süreçler üzerinde tam bir kontrol elde etmenizi sağlıyoruz. Böylece verimlilik, maliyet, planlama ve takip süreçlerinizi optimize etmenize yardımcı oluyoruz.

İlaç sektöründe üretim ve dağıtımın her aşamasının izlenebilmesi büyük önem taşıyor. Bununla birlikte, ilaç sektöründeki şirketlerin çetin rekabet ortamında varlıklarını sürdürebilmeleri için ziyaret ve satış süreçlerini de etkin biçimde yönetebilmesi gerekiyor. Felece Teknoloji olarak, bilgi birikimi yüksek danışman kadromuzla sektörde başarı hikayesine dönüşmüş çok sayıda projenin hayata geçmesini sağladık. Bu çözümlerle sektör temsilcilerinin asgari emek ve maliyetle, tamamen entegre bir izlenebilirlik elde etmesine destek oluyoruz.

“Kalite yönetimini odağına alan, üretim ve yönetim süreçlerinin tüm aşamalarının izlenebilmesi büyük önem taşıyan ilaç sektöründe Felece Teknoloji ile kontrolü ele geçirin!”

İlaç sektörü şirketleri için neler sağlıyoruz?

  • İhtiyaç duyduğunuz raporlara ulaşma hızınızı günlerden saatlere, hatta saniyelere indirerek hızlı karar almanız gereken durumlarda güvenilir, temiz bilgiden güç almanızı sağlıyoruz.
  • Ürün, müşterileriniz ve tedarikçilerinizle ilgili tüm iş akışlarını aynı sistem üzerinde entegre ediyor, böylece iş süreçlerinizi kısaltıp kolaylaştırıyor ve verimliliğinizi artırıyoruz.
  • Sahada görev yapan mümessil ekiplerinizin akıllı mobil cihazlar üzerinden sistemlerinizle anlık bilgi alışverişine olanak tanıyoruz.
  • Ürünlerin ve hammaddelerin raf ömürlerinin izlenebilmesi için gerekli sistemi kuruyor, üretimin tüm aşamalarına ilişkin bilgileri geriye dönük raporlamalarla, anlık olarak denetleyebilecek şekilde kayıt altına alma olanağı sunuyoruz.
  • Gerçekleştirdiğimiz validasyonlu projelerle validasyon süreçlerini çok daha hızlı, esnek, kolay ve hatasız şekilde yönetebilmenize yardımcı oluyoruz.
  • Ürün, ürün grubu, satış bölgesi gibi alanlarda, belirlenen zaman aralıkları bazında satış rakamlarını kolaylıkla takip edebilmeniz için gerekli sistemi sunuyoruz.
  • Depo, üretim tesisleri, kalite ve laboratuvar sistemlerini entegre bir altyapıya taşıyabilmenize zemin hazırlıyoruz.
  • Yasal mevzuatlardaki değişimlere hızlı bir şekilde uyum sağlamanıza yardımcı oluyoruz.
  • Düzenli izlenmesi gereken karekod uygulamaları, ilaç takip sistemi gibi gereksinimlerin tek bir sistem üzerinde karşılanmasını sağlıyoruz.
  • Hem üreten hem de satış yapan bir şirketseniz, mümessillerinizin onay prosedürleri ve sistem üzerinde işletilmesi için gerekli altyapıyı veriyoruz. Bu kapsamda mümessil bazında maliyetleri görebilmenize, zimmet süreçlerini yönetebilmenize olanak tanıyoruz.