“Teknolojiye yatırım yapmanızın bedeli, yapmamanızdan çok daha azdır.”

Felece Teknoloji Perakende Sektörü Kıdemli Danışmanı Ümit Yılmaz

Trendlerin hızla değiştiği, rekabet koşullarının günden güne farklılaştığı perakende sektörü sadece dinamik şirketlerin uzun vadede başarı elde edebildiği bir piyasa. Felece Teknoloji olarak, tecrübeli danışman kadromuzun gücüyle şirketinizin daha hızlı kararlar alabilmesini ve çok daha hızlı hareket edebilmenizi sağlıyoruz.

Sektördeki yoğun rekabette pazar payınızı büyütmenize yardımcı oluyor ve markanızı güçlendiriyoruz. Veri ve analiz araçlarını en etkili şekilde kullanarak piyasa koşullarına ve müşteri isteklerine daha hızlı cevap verebileceğiniz bir dünya sunuyoruz.

Perakende ve mağazacılık sektörünün, market markalı ürün üretiminden satın almaya, ambalajdan kampanya yönetimine kadar tüm iş süreçlerine teknoloji dopingi yapıyoruz. Felece Teknoloji olarak, sektörün örnek projelerine yön vermiş danışman kadromuzla sizin için fark yaratıyoruz.

Perakende sektörü için bugünün kritik başarı unsurları olan stok yönetimi, talep tahmin ve yönetimi, Omni-Channel (çok kanallı pazarlama), merkezi yönetim, Fast-Fashion (hızlı moda), ithalat – ihracat risk takibi gibi başlıklarda, hata payını en aza indirgemenizi sağlıyor, yenilikçi ve rekabetçi adımlar atabilmeniz için gerekli rehberliği sunuyoruz.

“Müşterisine daha iyi hizmet sunma konusunda her daim yenilikçilerin kazandığı perakende sektöründe Felece Teknoloji ile kontrolü ele geçirin!”

 

Perakende sektöründeki şirketler için neler sağlıyoruz?

  • İhtiyaç duyduğunuz raporlara ulaşma hızınızı günlerden saatlere, hatta saniyelere indirerek hızlı karar almanız gereken durumlarda güvenilir, temiz bilgiden güç almanızı sağlıyoruz.
  • Ürün, müşterileriniz ve tedarikçilerinizle ilgili tüm iş akışlarını aynı sistem üzerinde entegre ediyor, böylece iş süreçlerinizi kısaltıp kolaylaştırıyor ve verimliliğinizi artırıyoruz.
  • Müşterilerinizin alışveriş eğilimlerini öğrenebilmeniz için gerekli sistemi sunuyoruz.
  • Müşterilerinizin farklı ortamlardaki alışveriş alışkanlıklarını analiz edebilmenizi sağlıyor, çok kanallı perakendecilik için ihtiyaç duyduğunuz verilere sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Satışlarınızı anlık olarak kategori, sezon, kampanya, renk gibi bileşenler bazında sorgulayabilmenizi sağlıyor, talebe göre raf yönetimi ve çapraz satış yeteneklerinizi geliştirmenize destek oluyoruz.
  • Talep tahmini için simülasyonlar oluşturabilmenizi mümkün kılıyor, böylece ileriye yönelik strateji belirlemede avantaj elde etmenizi sağlıyoruz.
  • Sistemleriniz arasında kontrol yeteneğinizi artıran, verileriniz üzerinde hakimiyetinizi güçlendiren entegrasyonlar sağlıyoruz.
  • HiPOS çözümümüzle POS yönetimi ve entegrasyon yeteneğinizi güçlendiriyoruz. Bu çözümle mağaza yönetimini kolaylaştırıyoruz. Bu kapsamda mağaza personelinizin, müşterilerinize, alışveriş alışkanlıklarına göre alternatif ürün sunma dahil yeni hizmetler sunabilmesi için gerekli ortamı sağlıyoruz.
  • Mağazalarınız arasındaki ürün transfer süreçlerini daha yönetilebilir kılıyoruz.
  • Stok seviyesinin “yok sattırmayacak kadar çok”, “zarar ettirmeyecek kadar az” olması için stok optimizasyonu olanağı veriyor, bu kapsamda otomatik sevkiyat sistemine sahip olabilmenize yardımcı oluyoruz.