“Modası hiç geçmeyecek bir ürününüz var mı? Bizim var; teknolojimiz…”

Felece Teknoloji Tekstil Sektörü Danışmanlık Ekip Lideri Ümit Yılmaz

Türkiye’nin gerek istihdamıyla gerek ihracatıyla ekonomiye en fazla katkı sunan sektörlerinden biri olan tekstil sektörü global rekabetin de etkisiyle önemli aşamalardan geçiyor. Felece Teknoloji olarak, sektörün tüm süreçlerine ve sektöre özel değişkenlere hakim danışman kadromuzla, sahip olduğumuz bilgi birikimini sektördeki şirketlerin hizmetine sunuyoruz.

Tekstil sektörüne yönelik çözümlerimizle yükselen rekabet ortamının yarattığı hızlı değişimlere ayak uydurmanızı sağlıyor, bu değişimleri sizin için yönetilebilir hale getiriyoruz. SAP çözümlerini sektörel deneyimimizle harmonize ederek gelişiminize olanak sağlayacak yapısal sistemlerin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Kurguladığımız çözümlerle hammadde tedariğinden bitmiş ürün teslimatına kadar olan en olası karmaşık tedarik zincirini kontrol edebilmenize yardımcı oluyoruz. Çok lokasyonlu üretim, tedarik ve dağıtım stratejileri ile yüksek kalite kriterlerini yerine getirmenize destek veriyoruz.

Lojistik süreçleri finansal modüllerle tam entegre hale getirerek finansal rapor ve sonuçların daha sağlıklı bir şekilde alınabilmesini sağlıyoruz.

Tekstil sektörü firmalarının gündeminde giderek daha ön sıralara çıkan SAP AFS – SAP FMS geçişiyle ilgili süreçleri yönetmenizi kolaylaştırıyoruz. FMS sistemini CRM uygulamalarınızla entegre ediyor, üretim ve satış süreçleriniz üzerinde tam bir hakimiyet kurmanıza destek oluyoruz.

Müşterilerinizin farklı model taleplerini karşılayabilmeniz için Varyant Konfigürasyonu uygulaması sunuyoruz. Böylece yalnızca satış adetlerinizi değil, müşteri memnuniyet oranlarınızı yükseltmenize de katkı sağlıyoruz.

Tekstil sektöründeki şirketler için neler sağlıyoruz?

  • İhtiyaç duyduğunuz raporlara ulaşma hızınızı günlerden saatlere, hatta saniyelere indirerek hızlı karar almanız gereken durumlarda güvenilir, temiz bilgiden güç almanızı sağlıyoruz.
  • Ürün, müşterileriniz ve tedarikçilerinizle ilgili tüm iş akışlarını aynı sistem üzerinde entegre ediyor, böylece iş süreçlerinizi kısaltıp kolaylaştırıyor ve verimliliğinizi artırıyoruz.
  • Stoğunuzda bulunan ürün, yarı ürün ve hammaddenin hangi miktarda bulunduğunu anlık olarak izleyebilmeniz için gerekli sistemi veriyoruz.
  • Mağaza satışlarını model, beden, renk ve mağaza bazında istediğiniz an görebilmenizi sağlıyoruz.
  • e-Ticaret platformunuz için gerekli entegrasyonları sağlıyor, bu kanal üzerinden yurt dışı satışlarınızı daha etkin kılmanıza katkı veriyoruz.
  • Düzenlediğiniz kampanyalara tüketicilerin nasıl tepki verdiğini ölçümleyebilmenize olanak tanıyor, sonraki kampanyalar için yeni stratejiler geliştirmenize destek oluyoruz.
  • Ürün bazında maliyet analizi yapabilmeniz için gerekli ortamı sunuyor, gerçek maliyetlerinizi tespit edebilmenizi sağlıyoruz. Aynı zamanda bu verilerle kârlılığınızı artıracak kararlarınızı belirlemede yardımcı oluyoruz.
  • İthalat – ihracat süreçlerinizi yönetmenizi kolaylaştırıyor, bu konuyla ilgili işlemlerde risk takibi yapabilmenizi sağlıyoruz.
  • Tüm sisteme akıllı mobil cihazlardan erişebilmeniz için gerekli alt yapıyı sağlıyor, böylece zaman ve mekan sınırı olmaksızın süreçleri yönetmenizi kolaylaştırıyoruz.