LTB e-Ticaret Süreçlerini Dönüştürüyor

SAP Commerce Cloud Projesi ile LTB markasının tüm satış kanallarında birleştirilmiş e-ticaret deneyimi sağlıyoruz.

LTB, 1994 yılından bu yana Çak Tekstil bünyesinde global tekstil piyasasında varlığını sürdürüyor. Ürünlerini e-Ticaret kanallarıyla da müşterilerine ulaştıran LTB, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yerindeki satış noktasına ulaştırmaya devam ediyor.

İzocam ERP ve B2B Ticari İş Süreçlerini Yeni Nesil SAP Çözümleriyle Global Standartlara Taşıdı

Yalıtım sektörünün lider kuruluşu İzocam uzman ekibimizin danışmanlığıyla SAP S/4HANA ERP ve C/4HANA Commerce Cloud geçişini tamamladı.

Türkiye’de 1965 yılından bu yana yalıtım sektörüne öncülük eden İzocam’ın ERP ve B2B iş süreçlerini eş zamanlı gerçekleştirdiğimiz iki kritik projeyle yüksek performanslı yeni nesil SAP platformlarına taşıdık.

Mavi E-ticarette Müşterilerine Farklı Deneyimler Sunuyor

Küresel moda dünyasında söz sahibi bir lifestyle markası olarak tanınan Mavi, üstün kaliteli ürünlerini “Perfect Fit” felsefesiyle ileriye taşıyor. Perfect Fit, müşteri ihtiyaçlarını anlama, yakından izleme ve müşteriye fiyatını hak eden ürünler sunmaya imkân veriyor….

Aksa Doğalgaz’da Uçtan Uca Dijital Dönüşüm

Aksa Doğalgaz, doğal gaz dağıtım sektöründe abone yönetimi konusunda yenilikçi bir projeye imza attı. Türkiye’nin en büyük özel doğal gaz dağıtım şirketi Aksa Doğalgaz, kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri olan SAP Çözümlerini Felece Teknoloji Danışmanlığında hayata geçirecek…