images

24 Jul 2020

İPRAGAZ BAYİ VE TESİS YÖNETİMİNDE OPERASYONEL MÜKEMMELLİĞE GEÇİŞ SAĞLADI

Türkiye enerji sektörünün "Mavi Dev"i İpragaz, ‘’Türkiye’nin Her Yerinde Enerjinin Her Haliyle’’ mottosuyla birlikte operasyonel mükemmelliğe SAP E-Commerce projemiz ile geçiş sağladı.

Artık bayi çalışanları, boş tüplerin bayi teslimatlarını veya dolum için tesislere gönderimini web sitesi veya mobil uygulamaları üzerinden hızlıca gerçekleştirebilecek. Siparişler sistem entegrasyonu ile otomatik olarak SAP sistemine aktarılarak ERP üzerinden takip edilebilecek. Kapasite kontrol entegrasyonu sayesinde dolum tesislerinin yoğunluğuna göre bayiler, siparişlerinde gün ve saat girişi yapabilecek. Bununla birlikte, tesislerdeki planlama operasyonları yönetilebilir hale gelirken, tüm siparişler sistem üzerinden takip edilebilecek. Kurulan teknik mimari sonrasında operasyonel mükemmelliğe katkı sağlayan raporlar alınacak. 

Mevcut süreçlere entegrasyonla inşa edilen İpragaz SAP E-Commerce projesi, müşteri, bayi ve tesis süreçlerinin bütüncül olarak yönetilmesine olanak sağlıyor. Felece olarak Haratres ile güç birliği yaptığımız projemizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.