images

5 Nov 2019

Tırsan Continues Digitalization Projects With Felece Technology

1977 yılından bu yana Türkiye karayolu taşımacılık sektörünün 42 yıldır aralıksız lideri olan Tırsan,  satış sonrası hizmetleri ve aralıksız devam ettirdiği Ar-Ge çalışmaları ile 55’den fazla ülkede Avrupa’nın en geniş ürün gamını sunan ve sektörüne yön veren çözüm ortağıdır.

Müşterilerinin rekabet gücünü artırmak için yenilikçi ürün ve hizmetler sunan Tırsan,  iş ortaklarına daha iyi ve gelişmiş deneyimler aktarmak için devreye aldığı “Müşteri İlişkileri Yönetimi” projesini Felece Teknoloji uzmanlığında hayata geçirecek.

Proje açılış toplantısında konuşan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Yazılım çözümleri sayesinde iş süreçlerimizi tanımlayabiliyor, bu iş süreçlerine uygun rolleri, görevleri atayabiliyor ve ardından gerekli düzenlemeleri yapabiliyoruz. Yeni bir iş süreci,  yeni bir görev veya departman tanımlandığında da bu yenilikleri mevcut yapıya kolayca entegre edebiliyoruz. Bugün Adapazarı, Rusya ve Almanya’da bulunan dört farklı lokasyondaki fabrikalarımızın tüm süreçlerini SAP sistemi üzerinden takip edebiliyoruz. Tırsan’ın daha rekabetçi olması ve ileriye taşınması için çalışıyoruz. 42 yıldır işimizi en iyi şekilde yapıyoruz ve bu şekilde yapmaya da devam edeceğiz. Bu proje de bu yaklaşımın önemli göstergelerinden biridir. Proje için kurulan ekibe güvenim tam.  Müşteri İlişkileri Yönetimi Projesi’nin çok başarılı bir şekilde hayata geçirileceğine inancım tam” ifadelerini kullandı.

Felece Teknoloji olarak, uzman ekibimizin desteğiyle hayata geçirilecek projemiz kapsamında kullanıcı dostu ekran deneyimi, global ortak satış platformu, öğreten ve öğrenen sistemlerle Tırsan’ın projelerini daha hızlı teslim etme ve müşteri etkileşimini geliştirmesini hedefliyoruz.