Teknoloji, tecrübe, inovasyon ve
kaliteyi birleştirip
geleceğin iş modellerini günümüze taşıyoruz!

İnceleyin Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

  • Kategoriler
  • Sap Çözümleri
  • Felece Çözümleri
  • E-Çözümler
  • Sektörler
  • Akıllı Teknolojiler
SAP Uygulamalarımız
Felece Çözümlerimiz
e-Çözümler
Sektörler
Akıllı Teknolojiler

Solutions For Future

Tecrübe, yenilik ve kaliteyi güçlü bir yapıda birleştiren Felece, geleceğin teknolojilerini günümüz iş modellerine entegre etmeyi hedefleyen bir danışmanlık ve teknoloji şirketidir. Tamamlayıcı metodolojilerle çözümler sunan Felece, dijital dönüşüm için bütünsel bir yaklaşımı benimsiyor. SAP'nin Gold Partner'ı olarak Felece, müşterilerinin başarıya giden yolculuklarında iş dünyasına değer katıyor.

500'ün üzerinde başarıyla uyguladığı proje ve 400'ün üzerinde uzman danışmandan oluşan ekibiyle Felece, 13 ana sektördeki uzmanlığını, hem bugün hem de yarın maksimum fayda sağlamak isteyen kuruluşlara sunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak ve karşılamak için detaylı analizler yapan Felece, sürdürülebilir başarıyı sağlamak için tüm iş süreçlerinde özel çözümler geliştiriyor.

Misyon

Misyonumuz, sektöre özel bilgi ve standartları kullanarak şirketleri değişim, dönüşüm ve değer sağlama konusunda güçlendirmektir. Tüm dünyada dijital dönüşüm yolculuklarını sürdüren şirketlere sezginin ötesinde, gerçek veriye dayalı aksiyonlarla yardımcı oluyoruz.

Vizyon

Geleceğin teknolojileri ile bugünün iş modellerini bir araya getiren yazılım çözümleri üretmekten ve uçtan uca tüm iş süreçleri için hizmet, uzmanlık ve danışmanlık sunabilme yeteneğimiz ile müşterilerimize değer yaratmaktan ilham alıyoruz.

Rakamlarla Felece


400 +

Uzman Çalışan Kadrosu

13

Ana Sektör’de Uzmanlık

500 +

Canlıya Geçen Başarılı Proje

30

Global ve Lokal Ödül

Başarı Öyküleri


Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, SAP C/4HANA Başarı Hikayesi
Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, SAP C/4HANA Başarı Hikayesi

Evsel ve ticari kullanım için seramik sağlık gereçleri, banyo armatürleri, fayans ve duş alanı çözümleri alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biri olan Eczacıbaşı Holding A.Ş.'nin yapı ürünleri bölümü. bulunan tesislerinde 5,6 milyon adet seramik sağlık gereçleri, 2 milyon banyo armatürü, 500 bin gömme rezervuar, 1,25 milyon klozet kapağı, 350 bin küvet ve duş teknesi, 400 bin modül banyo mobilyası üretim kapasitesine sahiptir. Türkiye, Almanya ve Rusya. Vitra ve Artema markaları ile pazar lideri bir Türk şirketidir.

Devamını okuyun...
Farmasi SAP S/4HANA Cloud Extended Başarı Hikayesi
Farmasi SAP S/4HANA Cloud Extended Başarı Hikayesi

70 yıllık deneyimiyle Türkiye’nin en büyük kozmetik firmalarından biri olan Farmasi ile birlikte Türkiye’nin ilk SAP S/4HANA Cloud Extended Edition projesi başarıyla hayata geçirildi.

Devamını okuyun...
Enerjisa Kurumsal C4C
Enerjisa Kurumsal C4C

Türkiye’de enerji sektöründeki ilk C4C projesini ve Enerjisa bünyesindeki ilk cloud çözümünü ekibimizin yoğun emek, özveri ve üstün bilgi birikimiyle başarıyla hayata geçirdik.

14 ilde 10.1 milyon müşteriye ulaşarak yaklaşık 21 milyonu aşkın kullanıcıya dağıtım hizmeti sağlayan, sektörünün lideri Enerjisa’da hayata geçirdiğimiz KURMOB projesi ile Enerjisa perakende orta ve büyük ölçekli satış gücü otomasyon süreçlerinde son teknoloji ile rekabet gücünü arttırmış oldu.

Devamını okuyun...

Felece Akademi

Felece Academy ile teknoloji danışmanlığı konusundaki yüksek bilgi birikimimizi
sektörel tecrübemizi bilişim teknolojileri pazarının hizmetine sunuyoruz.

Başvurun