Profesyonel bir yönetim anlayışı ile başarısı kanıtlanmış deneyim ve uzmanlıkların güçlü bir yapıda bir araya gelmesi, başarının kilit taşını oluşturuyor. Biz, Felece Teknoloji’de kurduğumuz bu sürdürülebilir ve sistematik yapıyla sinerjinin hayat bulduğuna ve bir bütün olarak süreceğine inanıyoruz. Felece Teknoloji’nin temelinde farklı uzmanlıkların güç birliği; dijital dönüşümün her adımında da Felece Teknoloji var! 

SAP ekosisteminde haklı bir üne sahip üç şirket; satış, pazarlama ve servis süreçlerinde uzman Ekomera, çok kanallı ticaret uygulamalarında uzman Hibizz ve uçtan uca kurumsal iş çözümlerinde uzman Varucon ile mobil, bulut gibi en yeni teknolojiler ve SAP dışı ürün ve platformlarda uzman Felece Bilgi’nin yolları Felece Teknoloji’de birleşti. Bu şirketlerin kendi alanlarında sahip oldukları bilgi birikimi, teknolojik yetkinlik, proje deneyimi ve çözüm uzmanlıkları birleşerek güçlü bir bütün oluşturdu.

Felece Teknoloji’nin temelinde işte bu güç birliği, sinerji ve bütünleşme var. Birbirini tamamlayan metodoloji ve çözümlerimiz, farklı alanlardaki uzmanlıklarını bir araya getiren deneyimli proje ve danışmanlık ekiplerimiz, takip edilebilir ve yönetilebilir hizmet modellerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına bütünsel bir yaklaşım sunuyoruz.

Uçtan uca tüm iş süreçleriyle ilgili çözüm, hizmet, uzmanlık ve danışmanlık sunabilme yeteneğimizle müşterilerimizin a’dan z’ye bütün ihtiyaçlarını tek noktadan karşılamalarına, projelerdeki tüm paydaşları tek noktadan yönetebilmelerine olanak tanıyoruz.

Sektörel uzmanlıklarımız, teknoloji ve çözümler konusundaki bilgi birikimimiz ve başarılı sonuçlara ulaşma deneyimimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve mevcut durumunu en doğru şekilde anlıyoruz. Bu anlayışla müşterilerimizdeki beklentileri ve sistem mimarisini dikkate alarak, çözümleri doğru yerde konumlandırıyor, müşterilerimizin teknoloji yatırımlarını yerinde, zamanında ve kararında yapabilmelerine yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculukları boyunca her adımda yanlarında yer alıp dönüşümlerinin her sürecine değer katarak, bugün ve gelecekte en yüksek faydayı elde etmelerini sağlıyoruz.