images

4 Aug 2020

Felece Siber Güvenlikte GAIS Cyber Securıty ile Güç Birliği Yapıyor

Felece olarak günden güne artan siber saldırılar ve bıraktığı kalıcı hasarlar için ekosistemimizdeki değerli markalarımıza bu alanın en iyilerinin bir araya geldiği bir danışmanlık hizmetini götürmeye karar verdik. Bilişim sektöründe birçok özel kuruluş ve kamu kurumlarında görev almış, güvenlik sistemleri ve proje yönetimi alt başlığında süreçsel ve saha deneyimlerine sahip kurucularınca sektörel ihtiyaçların karşılanması adına kurulan Gais Cyber Security ile güç birliği yapıyoruz.

Gais Siber Güvenlik Teknolojileri , çalışanlarına siber güvenlik metodolojilerine hakim, bilişim hukukunda bilinçli ve bilgi güvenliği yönetim süreçlerinde etkin şekilde sektörde yer alabilmelerini hedefleyen şirket içi, şirket dışı eğitimler ile desteklenerek yerli ve de global sertifikasyonları kendilerine kazandırmayı hedefler.

Hizmet verdikleri kurum ve kuruluşlara alanında yetişmiş eleman gücünü sağlayarak sektörde iyi bilinen tüm marka ve model siber güvenlik ürünlerine hakim, avantaj ve dezavantajlarını bilen, uygulama tecrübesi olan, güvenilir insanlardan kurulu kadrosu Gais’i tercih edilir bir ekip kılmaktadır. Biz de Felece kalite ve tecrübesini, Gais’in siber güvenlikteki söz sahibi duruşunu aynı sahneye çıkartarak sektörde yeni bir teknoloji danışmanlığı janrı oluşturmayı hedefliyoruz.