images

10 Jun 2020

Ipragaz Customers Earn With The New Generation Loyalty Platform!

Oldukça kısa bir sürede, dört farklı arayüz üzerinde altyapı geliştirmeleri tamamlanan ve web sitesi canlı kullanıma alınan projede, alanında uzman danışman ekibimiz ile Google API servislerinden faydalanarak en iyi haritalama metotları uyarlandı.

İpragaz bu projeyle birlikte kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi sürecinde yenilikçi bir yaklaşımla, sunulan fiyatları ve özel kampanyaları erişilebilir hale getirdi.

Müşteri sadakati bileşeni de bulunan bu projeyle birlikte İpragaz, İPApp mobil uygulaması üzerinden işlem yapan müşterilerine, sadakat puanı kazandırmaya başladı. Müşterilerin birkaç tıkla kolaylıkla tüp siparişi verebilmesini sağlayan İpragaz, yanı sıra otogaz alımlarında da puan harcama özelliği ile müşteri memnuniyetini arttırdı.

Otogaz istasyonlarında kullanılan dijital altyapı üzerinden gerçekleştirilen entegrasyon sayesinde ise pompalar artık daha akıllı. Aynı zamanda online ve mobil kanallardan gelen siparişler de bayi bazında etkin bir biçimde yönetilebiliyor. Bu sayede İpragaz, müşterilerine farklı kampanyalar ile uygun teklifler sunuyor.