images

12 Mar 2020

Ltb Transforms E-Commerce Processes

SAP Commerce Cloud Projesi ile LTB markasının tüm satış kanallarında birleştirilmiş e-ticaret deneyimi sağlıyoruz.

 

LTB, 1994 yılından bu yana Çak Tekstil bünyesinde global tekstil piyasasında varlığını sürdürüyor. Ürünlerini e-Ticaret kanallarıyla da müşterilerine ulaştıran LTB, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yerindeki satış noktasına ulaştırmaya devam ediyor.

Satış ağını daha iyi yönetmek ve müşterilerine daha iyi bir deneyim sunmak için hızlı ve güçlü bir sistem altyapısına ihtiyaç duyan LTB, bunu sağlayacak SAP Commerce Cloud Projesi için uzmanlığımıza güvenerek bizimle çalışmayı tercih etti. Güçlü bir müşteri deneyimi sunan SAP Customer Experience ailesinin Commerce Cloud çözümü, yetenekleriyle LTB  süreçlerine verimlilik ve hız kazandıracak.

e-Ticaret trafiğinin yüzde 85’ini mobil kanallardan alan marka, mobil mecrayı en önemli satış kanalı olarak görüyor. Mobil kanallarda müşterileri ile etkileşimi ve onların beklentilerini karşılaması büyük önem taşıyor. Daha iyi müşteri deneyimleri oluşturmak ve satış süreçlerinin daha kolay yönetilmesini sağlamak için gerçek zamanlı ve güvenilir veriler hayati önem taşıyor.

SAP Commerce Cloud, müşterilerin tüm etkileşim kanallarında ve farklı cihazlarda tutarlı ve eksiksiz bir deneyim yaşamasını sağlıyor. Deneyimli uzmanlarımız tarafından hayata geçirilecek SAP Commerce Cloud Projesi ile LTB yalın bir sisteme ve etkin bir süreç yönetimine kavuşacak. Farklı satış kanalları arasında bütünleşik bir ekosistem kurulması, daha verimli iş süreçleri tasarlanmasına destek olacak. SAP Commerce Cloud, gerçek zamanlı güvenilir verilerle markanın öncelikli hedeflerinden biri olan mobil erişimi de güçlendirecek.

LTB’ de uygulayacağımız SAP Commerce Cloud Projesi kapsamında sipariş yönetimi, ürün yönetimi, kampanya ve promosyon yönetimi, ödeme ve kargo entegrasyonları daha yalın ve güçlü bir sistemle desteklenirken mobil uyumluluk artırılıyor. Aynı zamanda sistemin sağlayacağı çoklu ülke desteği de farklı dil ve para birimleriyle yürütülen süreçlerin kolaylaşmasını sağlıyor.

9 Ocak’ta gerçekleşen kick-off toplantısında Çak Tekstil Genel Müdür Yardımcısı Ece Binler, projeye duyduğu güveni şu sözlerle ifade etti: “Projenin başarısına ve Felece ile olan iş birliğimizin güzel sonuçlar getireceğine inanıyoruz. Projenin sonraki aşamaları için de oldukça heyecanlı ve umutluyuz.”

LTB için hayata geçireceğimiz SAP Commerce Cloud Projesi, Türkiye’den sonra Almanya ve Hollanda; ardından Belçika, İtalya ve İspanya’da da devreye alınacak.