images

18 Nov 2019

Mavi Offers Different Experiences To Customers On E-Commerce

Küresel moda dünyasında söz sahibi bir lifestyle markası olarak tanınan Mavi, üstün kaliteli ürünlerini “Perfect Fit” felsefesiyle ileriye taşıyor. Perfect Fit, müşteri ihtiyaçlarını anlama, yakından izleme ve müşteriye fiyatını hak eden ürünler sunmaya imkân veriyor. Uluslararası bir hazır giyim ve aksesuar markasına dönüşen Mavi, inovasyona ve teknolojiye önemli yatırımlar yapıyor. Müşterilerine ulaştığı her kanalda yetkinliğini sürdürmek için teknolojiden üst seviyede yararlanıyor.

Mavi, müşterilerine uzun zamandır ulaştığı kanallardan biri olan e-ticarette liderliğini pekiştirmek amacıyla yürüttüğü SAP SKY II projesinin ikinci fazında da uzman ekibimizle ilerledi.

Müşteri deneyimini geliştirerek, e-ticaret performansını artıran Mavi, müşterilerine farklı deneyimler sunarken yeni özelliklerle donatılan mobil uygulama sistemini ise daha kullanıcı dostu hale getirdi.

Yepyeni Bir Müşteri Deneyimi

Uzman ekibimizle gerçekleştirdiğimiz projemiz sonrasında Mavi; müşterilerine daha hızlı, daha güvenli ve daha zengin bir deneyim yaşamalarına olanak tanır hale geldi. Yönetim paneli kolaylaştırıldı ve yeni promosyon modülüyle de Mavi’nin müşterilerine daha farklı kampanyalarla ulaşmasının önü açıldı. E-ticaret portalinin genel performansı artırılarak, mobil entegrasyonu ve güvenlik özellikleri iyileştirildi.

Felece Teknoloji olarak ikinci fazını başarıyla tamamladığımız proje sonrası Mavi, moda dünyasının prestijli lifestyle markası olarak küresel yolculuğuna daha emin adımlarla devam ediyor.