VEPO ile Tüm Siparişlerde Tam Zamanında Teslimat!

Akıllı telefonlar başta olmak üzere iletişim teknolojilerinin yaygınlaşması, tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarında da köklü değişikliklere neden oldu. Sipariş ve teslimat süreçleri büyük ölçüde kısaldı. Bugünün müşterileri, talep ettiği ürünü en hızlı ve güvenilir biçimde teslim edebilen işletmelerle çalışıyor.

Kriz Anında Müşteri Deneyimini İyileştirmek için 4 İpucu

Müşteri kitlenizin mağazanıza giriş çıkış yapanlarla sınırlı olduğu günler geçmişte kaldı: Dijital çağda her tüketici, sizin için potansiyel birer müşteri. Çünkü artık müşteriniz satın aldığı bir ürünü sadece kullanmakla kalmıyor; kendi sosyal medya hesaplarında veya…..

Felece Teknoloji 7/24 Destek Hizmeti İhtiyaç Duyduğunuz Her An Yanınızda

İnternet üzerinden hizmet veren sistemlerde ortaya çıkan hatalar, minimum müdahale süreleri içinde çözülmediği takdirde geri döndürülemez sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle bir kriz durumunda güvenilir, hızlı ve uyarlanabilir (responsive) destek almak çok önemli. Yazılım veya şebeke kaynaklı ya da teknik bir aksaklık nedeniyle oluşan bir hataya müdahale konusunda en kritik konu ise hız….

Projelerde Kritik Başarı Faktörleri

Bir projenin hedeflerine ulaşması için yüksek kalite standardında tamamlanması gereken faaliyetlerin tanımlanmasını, farklı süreçlerde iyileştirilecek alanların tespit edilmesini sağlayan Kritik Başarı Faktörleri, proje planı yürütülürken belirli görevleri önceliklendirmenin bir yolu olarak ortaya çıkıyor….